21 luty 2020

Zakończenie Halowej Ligi Piłki Nożnej MOSiR

Opublikowane w Powiat wspiera

W sobotę, 8. lutego br. w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim rozegrano decydujące mecze amatorskiej ligi piłki nożnej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego.

Liga piłki nożnej rozpoczęła się w listopadzie. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, każda z nich rozegrała 18 meczów. Od początku ligi spotkania były emocjonujące i zacięte. W rezultacie końcowym Auto Spa wygrało 2:1 z PKP Gorzelnia. Chwilę później zawodnicy zwycięskiej drużyny wznieśli puchar otrzymany z rąk: Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego, Radnego Rady Miasta Radzyń Podlaski i Przewodniczącego Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej Jarosława Zaprzalskiego oraz Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Łukasza Włoszka.

Tabela końcowa:

1.

Auto Spa

2.

PKP Gorzelnia

3.

Rezerwy Realu

4.

Green Team

5.

Trupianka Trupy

6.

Wąs Team

7.

Płudzianka Płudy

8.

Wenus

-------

W nagrodach indywidualnych „Królem strzelców” został Łukasz Samociuk (Auto Spa), który zdobył 13 bramek, najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Dominika Rycaja (Green Team), natomiast tytuł najlepszego bramkarza uzyskał Tomasz Krzyształowicz (Green Team).

Tekst i zdjęcia: Michał Maliszewski

Ostatnio modyfikowany wtorek, 11 luty 2020 13:22

Rozstrzygnięcie konkursów na realiz…

21 Lut 2020 Ogłoszenia/Komunikaty