oraz drużyna z / Ukrainy /
Zawodnicy UKS „Sprint” Ulan - Majorat wystąpią w pięcioma zespołami czterech kategoriach: kategoria dzieci / dziewczęta i chłopcy / - rocz.2007/2008 oraz młodzik/młodziczka - rocz. 2005/2006.
Zawodnicy/zawodniczki rywalizować będą w czterech kategoriach:
KATEGORIA - DZIECI / Dziewczęta – 2007/2008 /
- MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
- UKS „50” Białystok
- UKS „49” Białystok
- UKS „Niedźwiadek” Węgrów
- Akademia Małych Mistrzów Białystok
- SPR „Łukovia” I Łuków
- SPR „Łukovia” II Łuków
- UMKS „Orlęta” Zwoleń
- LUKS „Lider” Winnica
- UKS „Jedynka” Przysucha
- KMKS Kraśnik I
- KMKS Kraśnik II
- KS „Victoria” Piaseczno
- ULKS „Grom” Wieniawa
- UKS „Jedynka” Łuków
- UKS „Sprint” Ulan-Majorat
KATEGORIA - DZIECI / Chłopcy – 2007/2008 /
- Łuck - Ukraina
- MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
- UKS „Wilanowia” I Warszawa
- UKS „Wilanowia” II Warszawa
- Akademia Małych Mistrzów Białystok
- UMKS „Orlęta” Zwoleń
- UKS „50” Białystok
- UKS „49” Białystok
- KS „PGE Vive” Kielce I
- KS „PGE Vive” Kielce II
- UKS „Niedźwiadek” Węgrów
- UKS „Sprint” Ulan-Majorat
KATEGORIA - MŁODZICZKA – 2005/2006
- Kadra woj. podlaskiego I
- Kadra woj. podlaskiego II
- Kadra woj. lubelskiego
- LUKS „Lider” Winnica
- ULKS „Grom” Wieniawa
- MKS Zielonka
- UKS “Bursa” Puławy
- KS „Victoria” Piaseczno
- UKS “Sprint” Ulan – Majorat
- UKS “Wilanowia” Warszawa
KATEGORIA - MŁODZIK – 2005/2006
- UKS „Bursa” I Puławy
- SKF “Wisła” Płock
- Kadra woj. podlaskiego
- KS „Victoria” Piaseczno
- MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
- UKS „Wilanowia” Warszawa
- UKS „Szczypiorniak” Lesznowola
- UKS „Niedźwiadek” Węgrów
- UKS „Jedynka” Przysucha
- KS „Azoty-Pułąwy”
- UKS „Jedynka” łuków
- UMKS „Orlęta” Zwoleń I
- UMKS „Orlęta” Zwoleń II
- UKS „Sprint” I Ulan-Majorat
- UKS „Bursa” II Puławy
- UKS „Sprint” II Ulan-Majorat
Liczba spotkań - 162;
Liczba zawodniczek i zawodników – ok. 700;
Łączny czas czystej gry na czterech halach sportowych – 68 godzin.
Turniej rozgrywany będzie jednocześnie na czterech halach sportowych powiatu radzyńskiego i łukowskiego: ZS w Ulanie – Majoracie, SP Nr 2 w Łukowie / kategoria dzieci – dziewczęta i chłopcy /, I LO w Radzyniu Podlaskim oraz w ZSP w Radzyniu Podlaskim, / kategoria młodziczka i młodzik / w godzinach:
piątek / 28.02.2020r. / – 1300 – 2200
sobota / 29.02.2020r. / – 800 – 2200
niedziela / 01.03.2020r. / – 800 – 1500
1500– uroczyste zakończenie turnieju w hali ZS w Ulanie - Majoracie
Wszystkie zespoły otrzymają puchary ,dyplomy. Wręczone również zostaną nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz upominki dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.
Turniej ma na celu: popularyzację piłki ręcznej, zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu, promocja regionu, dostarczenie radości ze współzawodnictwa, wyłonienie najlepszych zespołów, integracja środowiska sportowego.
Turniej współfinansowany jest przez Gminę Ulan-Majorat , Powiat Radzyński, Urząd Marszałkowski woj. lubelskiego w Lublinie, sponsorów oraz indywidualnych ofiarodawców.