BIP

Rozmiar tekstu

Kontrast

02 czerwiec 2020

Wbrew koronawirusowi ROK wznawia działalność

Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 329 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Stan wyjątkowy, jaki został wprowadzony w naszym kraju, nie oznacza zaprzestania działalności kulturalnej. Udowadnia to Radzyński Ośrodek Kultury, który zainicjował właśnie projekt pod nazwą „RADZYŃ DAWNIEJ I DZIŚ”.

Przez cały okres kwarantanny, każdego dnia, na łamach portalu www.kochamradzyn.pl publikowane będą fragmenty wystawy pokazującej jak zmieniało się miasto Radzyń Podlaski na przestrzeni lat. W ten sposób powstanie ekspozycja, którą w formie banerów zostanie zaprezentowana w „Galerii na Płocie” ROK (ogrodzenie stadionu miejskiego na wysokości ścieżki rowerowej „Bulwar nad Białką”). Jej prezentacja odbędzie się we wtorek 31 marca – w dniu 552. rocznicy uzyskania przez Radzyń praw miejskich.

Przy okazji zwracamy się z apelem do mieszkańców naszego miasta i instytucji działających na jego terenie – abyście otworzyli swe archiwa, przyczyniając się do wzbogacenia naszej wystawy. Udostępnijcie je w celu wykonania skanów i kopii. Zainteresowanych prosimy o kontakt z dyrektorem Radzyńskiego Ośrodka Kultury, Robertem Mazurkiem – pod nr tel. 606-234-320 lub adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawują: Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski, Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek. Sponsorami wystawy są: firma drGerard, Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu, a także Klubokawiarnia Ursa. Patronatem medialnym przedsięwzięcie objął portal internetowy www.kochamradzyn.pl

Plakat

Ostatnio modyfikowany piątek, 13 marzec 2020 08:06

Najczęściej czytane

Międzynarodowy Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka

01 Cze 2020 Wiadomości ze Starostwa

Od 1 czerwca nieodpłatna pomoc prawna udzielana jest w Starostwie

Od 1 czerwca nieodpłatna pomoc praw…

01 Cze 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Dzień Działacza Kultury

Dzień Działacza Kultury

29 Maj 2020 Wiadomości

Lubelskie.pl

f
f

Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu