Tarcza Antykryzysowa 2.0 - skorzystaj z pomocy!

Ilustracja: Tarcza Antykryzysowa Ilustracja: Tarcza Antykryzysowa Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Opublikowane w Wiadomości

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim informuje:

1. Pożyczka dla mikroprzedsiębiorców – nowe zasady

Nowelizacja „Tarcza 2.0”, która weszła w życie 17 kwietnia bieżącego roku umożliwia ubieganie się o pożyczkę w wysokości 5 tysięcy zł również mikroprzedsiębiorcom, którzy nie zatrudniają pracowników. Pożyczka podlega umorzeniu pod warunkiem, że mikroprzedsiębiorca będzie prowadził działalność gospodarczą przez okres 3 miesięcy od dnia jej udzielenia.

Do 20 kwietnia PUP przyjął już ponad 200 wniosków od mikroprzedsiębiorców, wypłacił pożyczki dla 55 pracodawców.

Zapraszamy do składania wniosków.

1. Nabór na dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności

Dnia 21 kwietnia 2020 roku Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radzyniu Podlaskim ogłosi nabór na składanie wniosków o dofinansowanie części wynagrodzeń pracowników dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, przedsiębiorców będących osobami fizycznymi niezatrudniającymi pracowników oraz dla organizacji pozarządowych w przypadku spadku obrotów spowodowanymi COVID-19.

Szczegóły na stronie internetowej PUP www.radzynpodlaski.praca.gov.pl

Sylwia Idzikowska, Inspektor w Dziale Organizacyjnym (Powiatowy Urząd Pracy).

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 08:35

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa