Od 1 czerwca nieodpłatna pomoc prawna udzielana jest w Starostwie

Ilustracja: Nieodpłatna pomoc prawna Ilustracja: Nieodpłatna pomoc prawna
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie od 1 VI udzielana jest w Starostwie Powiatowym - Pl. I. Potockiego, lokal 2A. Zapisy telefoniczne: tel. 83 352 77 84 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługują osobie uprawnionej, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą innych osób w ciągu ostatniego roku.

Osoba uprawniona, przed uzyskaniem nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, składa pisemne oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. Osoba korzystająca z nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej dodatkowo składa oświadczenie o niezatrudnianiu innych osób w ciągu ostatniego roku. Oświadczenie składa się osobie udzielającej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczącej nieodpłatne poradnictwo obywatelskie.
(Przepis w brzmieniu ustawy o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 z dnia 14.05.2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 875).

UWAGA!
Zapisy na porady telefoniczne: tel. 83 352 77 84 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W poczekalni w tym samym czasie  może przebywać tylko jedna osoba.
Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości, odkażanie rąk oraz stosowanie maseczek.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 26 listopad 2020 11:04

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty