Nowe linie autobusowe już 1 września!

Biały autobus Biały autobus pixabay.com
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Szanowni Państwo,

od 1 września 2020 r. uruchamiamy dodatkowe linie komunikacyjne na terenie naszego powiatu w zakresie przewozów autobusowych. Robimy to szczególnie z myślą o młodzieży uczęszczającej do szkół ponadpodstawowych oraz o osobach nie posiadających środków lokomocji. Kursy wykonywane będą w godzinach porannych i powroty w godzinach popołudniowych.

Nasze działanie jest możliwe dzięki Funduszowi rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej opracowanemu przez nasz Rząd, który dofinansowuje większą część ceny usługi. Również bardzo ważna, przy tej inicjatywie, jest współpraca samorządów gminnych, które partycypują w kosztach usługi.

Utworzone zostają następujące trasy:

1. Stójka – Stoczek – Wygnanów – Bełcząc – Czemierniki – Lichty – Niewęgłosz – Radzyń Podlaski;
  2. Ulan – Stok – Rozwadów – Klębów – Sętki – Stanisławów – Zarzec Ulański – Radzyń Podlaski;
  3. Radzyń Podlaski – Brzostówiec – Paskudy – Zakrzew – Gąsiory – Żyłki – Ulan – Radzyń Podlaski;
  4. Olszewnica – Sokóle – Mościska – Brzozowica – Kąkolewnica – Radzyń Podlaski;
  5. Ostrówki – Ossowa – Ossowa Szkoła – Bezwola – Wohyń – Zbulitów – Radzyń Podlaski;
  6. Komarówka Podlaska – Derewiczna – Bezwola – Gradowiec J.W. – Bezwola – Bojanówka – Stasinów – Radzyń Podlaski.

Zachęcamy Państwa do korzystania z przewozów.

Michał Zając, Wicestarosta Radzyński

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 08:52

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…