Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w ZSP

Starosta Radzyński przekazuje świadectwo najlepszej uczennicy Szkoły Branżowej Starosta Radzyński przekazuje świadectwo najlepszej uczennicy Szkoły Branżowej fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości

30 czerwca br. o godzinie 13.00 przed budynkiem Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas branżowych. Zaproszenie na uroczystość przyjął Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Dyrektor ZSP Grażyna Dzida: - Kończy się rok szkolny, a rozpoczynają się upragnione wakacje. Wyrażam nadzieję, że uczniowie usatysfakcjonowani są wynikami, które uzyskali na koniec roku. W związku z wyjątkowymi okolicznościami zakończenie roku szkolnego odbywa się inaczej niż w latach ubiegłych. Już trzeci dzień uczniowie odbierają świadectwa – mówiła dyrektor.

Słowo do zebranych skierował również Starosta Radzyński: - Jestem dumny z osiągnięć uczniów tej szkoły. Te wszystkie sukcesy w olimpiadach, konkursach, zawodach są dowodem na to, że jesteście młodzieżą, którą możemy się poszczycić - mówił. Starosta Szczepan Niebrzegowski oznajmił również, że Zarząd Powiatu Radzyńskiego w bardzo krótkim czasie zamierza dokończyć inwestycję jaką są warsztaty przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych.

Po przemówieniach uhonorowano najlepszego absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia, Anetę Szaniawską. Następnie pożegnano księdza katechetę Grzegorza Suwałę, który 1 lipca będzie pełnił posługę duszpasterską w jednej z parafii w Powiecie Parczewskim.

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 09:16

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty