Program rozwoju i promocji turystyki Powiatu Radzyńskiego i Miasta Radzyń Podlaski

Kategoria: Turystyka

W ramach projektu powstał punkt informacji turystyczno-kuturowej mieszczący się w pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, wyposażony w niezbędny sprzęt komputerowy oraz infokiosk. Opracowano i wydano drukiem: foldery promocyjne w trzech wersjach językowych oraz „Pamiątkowy diariusz z podróży po Radzyńskiej Krainie Serdeczności”, książkę pt. „Radzyń Podlaski. Miasto i rezydencja”. Opracowano dwa przewodniki typu audio (miejski i powiatowy) oraz wdrożono system audio na terenie Radzynia Podlaskiego. Stworzono portal internetowy www.krainaserdecznosci.pl. Zorganizowano warsztat dla beneficjentów pośrednich projektu i study-tour dla dziennikarzy oraz imprezy promocyjne: plener malarsko-fotograficzny „Serdeczne inspiracje” wraz z wystawą poplenerową, warsztaty fotograficzne oraz piknik historyczny „ Sarmackie Serdeczności”. Zakupiono również spersonalizowany system wystawienniczy (stoisko wystawiennicze i banner).

Okres realizacji projektu: od kwietnia 2010 r. do grudnia 2013 r.

Źródło dofinansowania: w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Osi Priorytetowej VII Kultura, turystyka i współpraca międzyregionalna, Działania 7.2 Promocja kultury i turystyki.

Całkowita wartość projektu: 592743,22 zł, wysokość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – 70%(412358,25 zł), a wkład własny Lidera (Powiatu Radzyńskiego) i Partnera projektu (Miasta Radzyń Podlaski) – łączenie 176 724, 97 zł

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty