Powstało zaplecze socjalne dla jeźdźców

Kategoria: Turystyka

Radzyński Klub Jeździecki realizuje projekt polegający na przebudowie stajni Radzyńskiego Klubu Jeździeckiego na cele rekreacyjne.                                                                W przebudowanej stajni powstało zaplecze socjalne dla jeźdźców - aneks kuchenny, toalety i natryski oraz świetlica.

Przebudowa stajni RKJ

Informacje o możliwości korzystania z obiektu przez turystów oraz osoby jeżdżące konno można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 601 350 115 oraz 604 542 203 lub wysyłając zapytanie na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Operacja ta pod nazwą "Przebudowa stani Radzyńskiego Klubu Jeździeckiego na cele rekreacyjne" jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013, osi 4 "Leader", działanie 413 "Małe projekty" na obszarze objętym Lokalną Strategią Rozwoju (LSR) realizowaną przez LGD "Zapiecek".

Dzień Edukacji Narodowej 2021

15 Paź 2021 Wiadomości ze Starostwa

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Gmin i Powiatu Radzyńskiego

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsul…