Powiatowa Biblioteka Publiczna

w Radzyniu Podlaskim
z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 5
21-300 Radzyń Podlaski

Porozumienie nr OS.032.02.17.2019 Powiatu Radzyńskiego i Miasta Radzyń Podlaski z dnia 13 grudnia 2019 r. w sprawie powierzenia wykonywania zadań powiatowej biblioteki publicznej przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim (DZ. URZ. WOJ. LUB. 2019.7696; Ogłoszony: 23.12.2019)

Biblioteki publiczne w powiecie

Miejska Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim im. Zenona Przesmyckiego