Poniżej zamieszczamy slajdy z prezentacji omówionej przez Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim Roberta Lisa podczas obrad sesji Rady Powiatu Radzyńskiego, 11 czerwca br.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz do pobrania materiałów zamieszczonych na dole strony.

Uroczystość patriotyczno-religijna odbędzie się 13 czerwca 2021 roku na uroczysku Baran i jest organizowana przez Komitet Społeczny we współpracy z Lubelskim Oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej oraz Radzyńskim Stowarzyszeniem Inicjatyw Lokalnych.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, zaś do Zarządu Honorowego Komitetu zaproszenie przyjęli: Wicepremier i Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin, Doradca Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy Zofia Romaszewska oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcin Romanowski.

Zachęcamy do przeczytania informacji na temat ochrony pszczół w okresie letnim oraz o opryskiwaczach.

Należy również pamiętać, że zgodnie z przepisami, stosowanie środków ochrony roślin sprzętem niesprawnym technicznie lub nieskalibrowanym, a także uchylanie się od obowiązku poddawania tego sprzętu badaniom w celu potwierdzenia sprawności technicznej podlega karze grzywny.

Sprawozdanie z pracy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

Sprawozdanie z pracy Samodzielnego …

11 Cze 2021 Ogłoszenia/Komunikaty

Zapraszamy na uroczystość patriotyczno-religijną upamiętniającą pomordowanych i pochowanych na uroczysku Baran