Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych PFRON
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Powiat Radzyński pozyskał dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Modułu IV programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

Pomoc finansowa przeznaczona jest na rzecz osób niepełnosprawnych, w związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii wywołanym wirusem SAR-Cov-2.  W jej ramach dla placówek oświatowych i jednostki organizacyjnej powiatu zakupiony został sprzęt, materiały ochronne i środki dezynfekujące wpływające na podniesienie poziomu bezpieczeństwa sanitarnego i zmniejszenie rozpowszechniania się wirusa Covid-19.

Pomoc otrzymały:

• Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II,
  • I Liceum Ogólnokształcące,
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sętkowskiej,
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Całkowita wartość wsparcia bez konieczności uiszczenia wkładu własnego wynosi 100 000,00 zł (słownie sto tysięcy złotych 00/100).

Realizatorem programu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim.

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 08 listopad 2021 09:57