III Forum Przedsiębiorczości - Rafałki Biznesu 2021

Wykład podczas spotkania Wykład podczas spotkania fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

18 listopada br. w Sitnie odbyły się Rafałki Biznesu – cykliczne wydarzenie, organizowane w celu integracji i wspierania lokalnych przedsiębiorców oraz zachęcania do podejmowania własnej działalności gospodarczej. Głównym tematem tegorocznego spotkania była przedsiębiorczość w okresie 2021-27. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego oraz odbyły się przy wsparciu finansowym Powiatu Radzyńskiego.

Rafałki Biznesu powstały z inicjatywy Wójta Gminy Borki Radosława Sałaty. Pierwsza edycja odbyła się w 2018 roku. Ze względu na pandemię Covid-19 III Forum Przedsiębiorczości zostało przesunięte na 2021 rok. W tegorocznej edycji wzięło udział 6 prelegentów. Uczestnicy mieli okazję poznać metody pozyskiwania środków europejskich oraz dowiedzieć się na temat perspektywy przedsiębiorczości na przyszłe lata. Przedstawiciele Inkubatora Przedsiębiorczości w Łukowie przedstawili kierunki wspierania przedsiębiorstw na najbliższe lata, natomiast kierownik Powiatowego Urzędu Pracy wygłosił metody wspierania biznesu w dobie pandemii. W wydarzeniu wziął udział Wicestarosta Radzyński Michał Zając.

Kolejna edycja Rafałków Biznesu za rok. Już dziś zachęcamy do uczestnictwa.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 23 listopad 2021 07:03

Mikołaj w Starostwie!