Po długiej przerwie wyszedł nowy numer Informatora Powiatowego!

Pierwsza strona Informatora Powiatowego Pierwsza strona Informatora Powiatowego Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Dzisiaj, po ponad trzyletniej przerwie Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim wznowiło wydawanie Informatora Powiatowego.

Najnowsze wydanie, nr 1 (7) z 13 grudnia 2021 r., będzie nieodpłatnie dystrybuowane w sklepach oraz urzędach gmin na terenie całego powiatu radzyńskiego. Przeczytamy w nim m.in.: o 63 milionach, jakie trafiły do Powiatu Radzyńskiego w ramach Polskiego Ładu, ofensywie drogowej na terenie powiatu, Narodowym Święcie Niepodległości, uroczystości pochówku dzieci utraconych, uhonorowaniu przez powiat mistrza olimpijskiego Dariusza Kowaluka, odsłonięciu muralu na budynku dawnego aresztu Gestapo i UB w Radzyniu, dynamicznym rozwoju radzyńskiego szpitala i przekazaniu nowego ambulansu, elektryfikacji linii kolejowej Łuków-Lublin, dożynkach powiatowo-gminnych 2021 oraz wiele innych ciekawych artykułów z życia powiatu radzyńskiego.

Zachęcamy do przeczytania.

Kliknij, by przejść do czasopisma!

Informator Powiatowy

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 13 grudzień 2021 14:19

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…