Wielki sukces uczniów ZSP w Turnieju Młodych Lakierników

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie ZSP
Opublikowane w Oświata

Uczniowie Technikum pojazdów samochodowych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w finale VII Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Lakierników zajęli IV miejsce.

To wielki sukces uczniów i szkoły, która nie prowadzi kształcenia w zawodzie lakiernika, a mimo to uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi. Tomasz Bloch i Karol Piekarski, uczniowie 4 klasy Technikum pojazdów samochodowych to pasjonaci lakiernictwa, którzy z determinacją podczas zajęć pozalekcyjnych zdobywali specjalistyczną wiedzę. Podczas finału, który odbył się w Centrum Szkoleniowym firmy Novol w Komornikach, prezentowali umiejętności praktyczne ze znajomości technologii lakierniczej takiej, jaką wykonują profesjonalni lakiernicy na co dzień w warsztatach. Opiekunami uczniów byli nauczyciele: Karol Michalak, Wojciech Mackiewicz i wicedyrektor Paweł Leszak.

Wielkie gratulacje dla uczniów i nauczycieli!

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty