Radzyńskie technikum wśród najlepszych szkół w Polsce!

Dyrektor Grażyna Dzida na tle warsztatów szkolnych Dyrektor Grażyna Dzida na tle warsztatów szkolnych ZSP
Opublikowane w Oświata

12 stycznia 2022 r. zostały ogłoszone wyniki Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022.

Dyrektor szkoły dr Grażyna Dzida z dumą informuje, że według prestiżowego Rankingu Perspektywy 2022, Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim znalazło się wśród najlepszych techników w Polsce uzyskując tytuł „SREBRNEJ SZKOŁY 22”. W porównaniu do roku ubiegłego szkoła awansowała o 44 miejsc w górę. - To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów oraz władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy w szkole – podkreśla dyrektor Dzida.

W zestawieniu wojewódzkim Technikum w ZSP znalazło się na 12 pozycji, w kraju zajęło 421 pozycję w rankingu, natomiast w Powiecie Radzyńskim 1 miejsce!

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów: sukcesy w olimpiadach i konkursach, wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matur z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminów zawodowych. Źródłem danych były protokoły komitetów głównych olimpiad i konkursów, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur, egzaminów zawodowych oraz System Informacji Oświatowej.

ZSP

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa