Zaproszenie do zgłaszania kandydatów do komisji konkursowej

Informacja Informacja pixabay.com
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
Czytaj 222 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Zarząd Powiatu Radzyńskiego, działając na podstawie art. 15 ust. 2d ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz. 1057) zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 do zgłaszania kandydatów  na członka komisji konkursowej w otwartych konkursach ofert organizowanych przez Powiat Radzyński.

W celu zgłoszenia kandydata należy do 7 lutego 2022 r. złożyć w Starostwie Powiatowym Pl. I. Potockiego 1 wypełniony „Formularz zgłoszeniowy kandydata organizacji pozarządowej lub podmiotu wymienionego w art. 3. ust. 3 na członka komisji konkursowej w otwartych konkursach ofert organizowanych przez Powiat Radzyński”, który jest do pobrania na stronie internetowej powiatradzyński.pl w zakładce „NGO”.

Zgłoszenie można przesłać także pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim Pl. I. Potockiego 1, 21-300 Radzyń Podlaski lub skan zgłoszenia pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!
Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z pracy w komisji są wyłączone osoby wskazane przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3, biorące udział w konkursie.

Do pobrania: 

Ostatnio modyfikowany środa, 26 styczeń 2022 10:40

Najczęściej czytane

Zobacz XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do!

Zobacz XXIX Mistrzostwa Polski Juni…

20 Maj 2022 Powiat wspiera

Noc Muzeów 2022 w Woli Osowińskiej

Noc Muzeów 2022 w Woli Osowińskiej

20 Maj 2022 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu