Ireneusz Demianiuk nowym prezesem Powiatowego Oddziału Związku OSP

Stół prezydialny Stół prezydialny fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości

31 stycznia br. podczas zjazdu Powiatowego Oddziału Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Radzyniu Podlaskim wybrano nowy Zarząd. Prezesem został druh Ireneusz Demianiuk.

Prezentujemy cały skład Zarządu Powiatowego Oddziału Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Powiecie Radzyńskim:

• Prezes zarządu - Ireneusz Demianiuk
  • Wiceprezesi - Wiesław Mazurek oraz Anna Mróz
  • Sekretarz - Jarosław Błażewicz
  • Skarbnik - Tomasz Jurkiewicz
  • Członkowie prezydium - Arkadiusz Filipek, Radosław Sałata, Zbigniew Białucha, Witold Grajcar.

Delegatem na zjazd Zarządu Wojewódzkiego został wybrany Ireneusz Demianiuk.

W skład Komisji Rewizyjnej Oddziału Powiatowego ZOSP RP zostali wybrani:

• Przewodniczący - druh Henryk Hałajko
  • Wiceprzewodniczący - druh Marek Rożen
  • Sekretarz - druh Andrzej Cap
  • Członkowie - druh Sebastian Frączek, dr uh Andrzej Skwa rek

- Możecie państwo być z siebie dumni, że w ciągu pięciu lat swoja pracą doprowadziliście Ochotnicze Straże Pożarne do bardzo dobrego poziomu - głos zabrał Starosta Radzyński. - Uważam, że Rząd Polski murem stoi za OSP i wspiera je. Świadczą o tym wozy, które co roku docierają do naszych jednostek. Mógłbym dłuższy czas wymieniać te pojazdy, które otrzymaliśmy, a przecież większość środków finansowych na ich zakup pochodziła z budżetu państwa. Bardzo dziękuję osobiście prezesowi Tadeuszowi Sławeckiemu za 20 lat pracy - to jest piękny wynik. Za wszystkie dokonania bardzo serdecznie dziękuję i oczekuję dalszej współpracy. Gratuluję nowemu prezesowi i cieszę się, że ten wybór został dokonany przez aklamację. To było moim celem, by władze zostały wybrane demokratycznie i w zgodzie. Ja cały czas jestem otwarty na współpracę ze strażakami - jesteśmy dla was bo wy wpływacie na bezpieczeństwo tych 58-miu tysięcy mieszkańców naszego powiatu, dlatego zarząd powiatu i rada zrobi wszystko, by ta współpraca układała się jak najlepiej. Niech św. Florian czuwa nad nami, by nasza  straż się rozwijała, by powstawało więcej jednostek i żeby coraz więcej zastępów wchodziło do KSRG - mówił Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

Ostatnio modyfikowany środa, 02 luty 2022 11:56

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty