Już dziś uruchamiamy bank ofert pracy dla obywateli Ukrainy

Ulotka UA Ulotka UA Powiatowy Urząd Pracy
Opublikowane w Pomoc dla uchodźców
Czytaj 700 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Oferty można zgłaszać też elektronicznie w serwisie praca.gov.pl. Prosimy o podawanie w tej ofercie że ogłoszenie skierowane jest do osób z Ukrainy. W ofercie pracy powinny znaleźć się następujące informacje:

  • nazwa przedsiębiorcy, jego NIP oraz adres i numer telefonu,

  • nazwa stanowiska pracy, liczba wolnych miejsc pracy w ramach stanowiska z uwzględnieniem liczby wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych,

  • ogólny zakres obowiązków,

  • miejsce wykonywania pracy,

  • rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy,

  • wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto,

  • data rozpoczęcia pracy, informacja o systemie i rozkładzie czasu pracy, system wynagradzania, wymiar czasu pracy i okres zatrudnienia w przypadku pracy na podstawie umowy o pracę albo okres wykonywania umowy w przypadku umowy cywilnoprawnej,

  • opis oczekiwań wobec kandydatów do pracy: poziom wykształcenia, umiejętności, uprawnienia, doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych z określeniem poziomu ich znajomości.

Prawidłowo zgłoszona oferta pracy będzie opublikowana w Centralnej Bazie Ofert Pracy na stronie internetowej: https://oferty.praca.gov.pl.

Szerszą współpracę i jej szczegóły podamy po ogłoszeniu „Specustawy”, która ureguluje i uprości procedury zatrudnienia przybywających do Polski z terytorium Ukrainy uchodźców.

Skontaktuj się z nami:

1/ Maciej Wójcicki, stanowisko: pośrednik pracy,
telefon: 83 352 63 10,

2/ Anna Gregorowicz, stanowisko: pośrednik pracy,

Ulotka UA

Ulotka UA

Najczęściej czytane

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskieg…

28 Mar 2024 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu