Starosta Radzyński uczestniczył w posiedzeniu Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej

Posiedzenie Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej Posiedzenie Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

10 marca br. odbyło się Posiedzenie Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej w Radzyniu Podlaskim.

W spotkaniu uczestniczyli delegaci LIR oraz zaproszeni goście: Szczepan Niebrzegowski – Starosta Powiatu Radzyńskiego, Grzegorz Domański – Kierownik biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Radzyniu Podlaskim, Roman Chudzik – Członek Zarządu Lubelskiej Izby Rolniczej oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii Leszek Golecki.

Obrady prowadził Jerzy Piłat – Przewodniczący Rady Powiatowej. Na posiedzeniu omówione zostały aktualne problemy rolników oraz przedstawiono metody dofinansowywania działalności rolniczej.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 10 marzec 2022 14:11

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty