Za nami I Turniej piłki siatkowej Oldboys 40+

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

20 marca 2022 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim 4 drużyny zmierzyły się w turnieju piłki siatkowej halowej Oldboys 40+. Nazwa zmagań nie była przypadkowa, ponieważ deklarowany wiek zawodnika musiał być wyższy niż 40 lat. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego.

W rywalizacji wzięły udział 4 drużyny: Wodmar, Komarówka, Poczta i Wohyń. Zawody były zacięte i na początku ciężko było wyłonić lidera. Zmaganiom przyglądał się Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski wraz z żoną.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za przygotowanie tego turnieju i wierzę w kontynuację tych zawodów. Nigdy w życiu człowiek nie powinien rezygnować ze sportu, ponieważ bez aktywności fizycznej można stać się bliskim znajomym różnych grup lekarzy. Za chwile wręczymy puchary, ale to nie one są najważniejsze, bo tych 32 ludzi nie przyjechało tu dla nagród, a dla samego udziału i dobrej, zdrowej rywalizacji. Dziękuję również tym, którzy użyczyli nam tę halę, byśmy mogli na niej się spotkać. Gratuluję i dziękuję wszystkim za ten dzień – mówił Starosta Radzyński.

Poznajmy zwycięzców:

1. Azbud - Poczta
  2. Wodmar – Radzyń Podlaski
  3. OldBoy - Wohyń
  4. Azbud – Komarówka Podlaska
  5. Gratulujemy!
Fundatorem pucharów był Powiat Radzyński.

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 21 marzec 2022 12:16

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy

14 Cze 2024 Wiadomości