Uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w ZSP laureatką konkursu wiedzy patriotycznej

Minister Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnek z uczennicą z ZSP Minister Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnek z uczennicą z ZSP
Opublikowane w Oświata

29 marca 2022 r. w Ministerstwie Edukacji i Nauki w Warszawie Anna Dados uczennica klasy drugiej II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim uczestniczyła w spotkaniu laureatów Konkursu Wiedzy Patriotycznej o Romanie Dmowskim z Ministrem Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnkiem.

Podczas uroczystości zwycięzcy zostali uhonorowani cennymi nagrodami. W tym wyjątkowym wydarzeniu laureatce ZSP towarzyszyła Katarzyna Mackiewicz, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do!

Zobacz XXIX Mistrzostwa Polski Juni…

20 Maj 2022 Powiat wspiera

Noc Muzeów 2022 w Woli Osowińskiej