Projekt termomodernizacyjny zakończony!

Budynek Starostwa po termomodernizacji Budynek Starostwa po termomodernizacji fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Powiat Radzyński zakończył realizację projektu pt. „Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Radzyńskiego”. Dofinansowanie pochodziło z Działania 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego RPO WL na lata 2014-2020. Projekt był realizowany w okresie od 09.03.2016 r. do 31.03.2022 r.

Zrealizowano prace budowlane związane z głęboką termomodernizacją w następujących budynkach:

1. Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, pl. I. Potockiego 1;
  2. Szkoła i internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ul. Sitkowskiego 1b;
  3. Internat Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, ul. Traugutta 6;

Wartość ogółem projektu to około 4mln zł. Kwota dofinansowania to ponad 2.5 mln zł.

Celem głównym projektu było zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Radzyńskiego oraz ochrona i poprawa środowiska naturalnego poprzez głęboką termomodernizację wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii opartą o system monitorowania i zarządzania energią.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 14 kwiecień 2022 07:04
Więcej z kategorii: Wesołego Alleluja! »

Zobacz XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do!

Zobacz XXIX Mistrzostwa Polski Juni…

20 Maj 2022 Powiat wspiera

Noc Muzeów 2022 w Woli Osowińskiej