Dwie jednostki OSP z powiatu radzyńskiego z promesami!

Przekazywanie promes Przekazywanie promes PPSP w Radzyniu Podlaskim
Opublikowane w Wiadomości

11 kwietnia 2022 roku w Chełmie wręczono promesy na dofinansowanie zakupu nowych samochodów ratowniczo–gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu woj. lubelskiego.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Jacek Sasin – Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Aktywów Państwowych, przewodniczący Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów, Anna Dąbrowska-Banaszek – Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Lech Sprawka – Wojewoda Lubelski, Zdzisław Szwed – Członek Zarządu Województwa Lubelskiego, nadbrygadier Grzegorz Alinowski – Lubelski Komendant Wojewódzki PSP, Komendanci Miejscy i Powiatowi PSP z terenu województwa lubelskiego, a także Druhowie OSP, którzy otrzymali promesy.

Informujemy, że z terenu powiatu radzyńskiego promesy otrzymały dwie jednostki: OSP w Kąkolewnicy oraz OSP w Wólce Komarowskiej.

Ostatnio modyfikowany środa, 13 kwiecień 2022 12:18

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"