Pożegnanie Absolwentów I LO w Radzyniu Podlaskim

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Oświata
Czytaj 740 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

29 kwietnia br. odbyło się pożegnanie Absolwentów w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu Dyrektor I LO Ewa Grodzka powitała zaproszonych gości: Roberta Gmitruczuka – Wicewojewodę Lubelskiego, Szczepana Niebrzegowskiego – Starostę Radzyńskiego, ks. Krzysztofa Pawelca – Proboszcza Parafii Trójcy Św. w Radzyniu Podlaskim, Roberta Mazurka – Przewodniczącego Rady Powiatu Radzyńskiego, Janusza Chmielarza - Przewodniczącego Rady Rodziców oraz bohaterów tego dnia, tegorocznych maturzystów, absolwentów I LO.

- Czas tak szybko płynie. Dopiero co zaczynaliście naukę w liceum a dzisiaj już kończycie. Czy przypominacie sobie Wasze pierwsze chwile w naszym liceum? To było naprawdę tak niedawno. Jakby wczoraj. Na początku czuliście się trochę niepewni, zagubieni, ale szybko odnaleźliście tutaj swoje miejsce. Staliśmy się jedną wielką szkolną rodziną. Tymczasem minęły trzy lata i właśnie przychodzi chwila pożegnania. Jakie były lata Waszego pobytu w naszej szkole? Przypomnę, że były to lata wyjątkowo trudne, naznaczone pandemią koronawirusa. Niestety były to lata izolacji społecznej a przez to także mniejszej aktywności nie tylko naszej szkoły w zakresie współpracy międzynarodowej, krajoznawczo – turystycznej, organizowanych akcji i uroczystości. Policzyłam, że łącznie na 28 miesięcy, które powinniście w ciągu trzech lat Waszej nauki w liceum spędzić w szkole, realnie, stacjonarnie było to zaledwie 16 miesięcy a 12 na nauczaniu zdalnym – mówiła Dyrektor.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być tutaj z Wami, bo takie wyniki, które przedstawiła pani dyrektor to naprawdę nie w każdej szkole w Polsce są dzisiaj przedstawiane. Sukcesy nie przychodzą znikąd. One wymagają dużej pracy, ale także współpracy. Ta atmosfera, która cechuje tę szkołę sprawia, że te osiągnięcia są. Wychodząc z tej szkoły jesteście bardzo dobrze przygotowani, możecie studiować w najlepszych uczelniach Polski i Europy. Chciałbym pogratulować gronu pedagogicznemu oraz podziękować Wam droga młodzieży – powiedział Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

Podczas uroczystości ukończenia szkoły świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:

 L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia wszystkich ocen końcowych

1.

Wiktoria Klementewicz

III A

5,12

2.

Adrian Bernat

III B

4,76

3.

Magdalena Borychowska

III B

4,94

4.

Piotr Drabik

III B

4,76

5.

Julia Duszak

III B

5,0

6.

Emilia Kot

III B

4,94

7.

Dominik Kowalik

III B

5,0

8.

Aleksandra Kwasek

III B

5,0

9.

Rafał Musiatowicz

III B

5,12

10

Weronika Paszkowska

III B

4,76

11.

Izabel Skowron

III B

5,06

12.

Mateusz Skrzypczak

III B

5,12

13.

Katarzyna Spozowska

III B

4,94

14.

Kamila Żeleźnik

III B

4,76

15.

Bartłomiej Bogusz

III C

5,12

16.

Anna Juszczyńska

III C

4,76

17.

Milena Siemionek

III C

4,76

18.

Olga Szerszonowicz

III C

5,12

19.

Gabriela Sobijanek

III E

4,76

20.

Igor Terlikowski

III E

4,94

21.

Julia Wasąg

III E

4,76

Gratulujemy!

Najczęściej czytane

Komunikat w sprawie Warunkowej Przydatności Wody Do Spożycia w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę Borki.

Komunikat w sprawie Warunkowej Przy…

06 Cze 2023 Ogłoszenia/Komunikaty

Sukces finansowy SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim: 2,879 mln zł na plus!

Sukces finansowy SP ZOZ w Radzyniu …

06 Cze 2023 Wiadomości ze Starostwa

Biała Niedziela 2023 w Powiecie Radzyńskim

Biała Niedziela 2023 w Powiecie Rad…

06 Cze 2023 Wiadomości ze Starostwa

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu