Nowe narzędzia dla samochodówki z ZSP!

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie ZSP
Opublikowane w Oświata
Czytaj 109 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

W ramach programu „Młode kadry” prowadzonego przez firmę Inter Cars, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim otrzymał profesjonalny sprzęt warsztatowy, który będzie wykorzystywany podczas zajęć praktycznych w klasach samochodowych.

Są to: wózki warsztatowe, zestawy kluczy, zestawy ściągaczy, tester akumulatora oraz zestaw do gwintowania. Te profesjonalne narzędzia długo posłużą naszym uczniom. 5 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w obecności uczniów i nauczycieli uczących w klasach samochodowych oraz Dyrektor Grażyny Dzidy, odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu. Przekazania dokonali: Emil Zdziebłowski i Piotr Luberda - pracownicy firmy Inter Cars, której filia mieści się m.in. w Siedlcach.

- Firma Inter Cars prowadzi sprzedaż części zamiennych do samochodów zajmując czołowe pozycje w branży motoryzacyjnej. Jest też liderem w dystrybucji profesjonalnych narzędzi warsztatowych. To wielkie wyróżnienie dla naszej samochodówki, że może współpracować z tak liczącą się firmą na polskim rynku oraz ogromne wsparcie w procesie dydaktycznym. Dzięki temu, że nasza szkoła jest jedną z 28 szkół patronackich tej firmy, nasi uczniowie mają dostęp do nowych materiałów eksploatacyjnych i części do samochodów osobowych, profesjonalnych szkoleń, materiałów dydaktycznych oraz mogą brać udział w europejskim konkursie Young Car Mechanic - powiedział nauczyciel przedmiotów samochodowych w ZSP.

Najczęściej czytane

Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Radzyńskiego – jednogłośnie za!

Wotum zaufania i absolutorium dla Z…

28 Cze 2022 Wiadomości ze Starostwa

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 2022

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicz…

28 Cze 2022 Powiat wspiera

Międzynarodowy Dzień Inwalidów Powiatu Radzyńskiego 2022

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu