„Kolorowanki z Powiatu Radzyńskiego”

Plakat informacyjny Plakat informacyjny ROK
Opublikowane w Powiat wspiera

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na podsumowanie projektu „Kolorowanki z Powiatu Radzyńskiego”. Wydarzeniu, które odbędzie się w piątek 27 maja w Galerii „Oranżeria” ROK, będzie towarzyszyła wystawa zdjęć dzieci z obrazkami przesłanymi na konkurs. Początek o godz. 18.00.

– „Kolorowanki z Powiatu Radzyńskiego” są wynikiem akcji przeprowadzonej przez ROK oraz portal internetowy Kocham Radzyń Podlaski. W okresie zimowym, przez 28 kolejnych dni, publikowaliśmy obrazki przedstawiające najważniejsze zabytki powiatu. Tym samym zachęcaliśmy dzieci do ich pobierania, drukowania i kolorowania. Na koniec osoby biorące udział w zabawie przesyłały zdjęcia ze swoimi pracami – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK.

Po zakończeniu projektu przygotowana została książeczka „Kolorowanki z Powiatu Radzyńskiego”, na okładce której znalazły się dzieci ze swoimi obrazkami. Publikacja ma format A4 i zawiera 28 kolorowanek, których autorem jest Arkadiusz Kulpa. Każdy obrazek znajdujący się w publikacji został podpisany, tak by dzieci wiedziały co przedstawia. Ponadto na wstępie znajduje się krótka historia Powiatu Radzyńskiego.

Partnerami „Kolorowanek z Powiatu Radzyńskiego” są samorządy Miasta Radzyń Podlaski oraz Powiatu Radzyńskiego.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 26 maj 2022 09:50

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"