III miejsce dla Adriana Maliszewskiego w krajowym finale Międzynarodowego Konkursu Young Car Mechanic!

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie ZSP
Opublikowane w Oświata

21 – 22 maja 2022 roku w Warszawie odbył się krajowy finał Międzynarodowego Konkursu Young Car Mechanic. Adrian Maliszewski, uczeń 4 klasy technikum pojazdów samochodowych, zajął w nim III miejsce. W etapie finałowym musiał wykonać dziesięć zadań praktycznych przygotowanych przez organizatora konkursu firmę Inter Cars i jej partnerów: ZF Aftermarket, Schaeffler, Elring, Valeo, Shell Helix, Mann Hummel Filter, Meyle, Bosch, Febi, Continental.

Stopień trudności był bardzo zróżnicowany. Wykonanie zadań wymagało od uczestników specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności w posługiwaniu się odpowiednimi narzędziami i przyrządami. Adrian to prawdziwy pasjonat motoryzacji, który swoje umiejętności z dziedziny techniki motoryzacyjnej doskonalił w szkole pod czujnym okiem nauczycieli przedmiotów samochodowych. Dzięki temu wymiana napędu rozrządu i zawansowana diagnostyka komputerowa nie stanowiły dla niego żadnego problemu.

Serdecznie gratulujemy Adrianowi i życzymy dalszych sukcesów!

Koncert wiedeńskiego GLIÈRE QUARTET

30 Wrz 2022 Powiat wspiera

KGW z Turowa zajęło III miejsce w Festiwalu Polska od Kuchni
TVP Lublin o Filii Akademii Bialskiej w Radzyniu Podlaskim