XXXV Regionalny konkurs „Mój Las”

Uczestnicy konkursu wraz ze Starostą i Zastępcą Burmistrza Uczestnicy konkursu wraz ze Starostą i Zastępcą Burmistrza fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Lublinie razem z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie, Zarządem Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Lublinie oraz Nadleśnictwem w Radzyniu Podlaskim zorganizowali XXXV konkurs „Mój Las”.

Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji konkursu zorganizowanego dla młodzieży szkolnej wszystkich typów szkół odbył się 21 czerwca br. o godzinie 11.00. W spotkaniu, które miało miejsce na terenie Ogrodu Edukacyjnego Nadleśnictwa Radzyń Podlaski uczestniczyli laureaci konkursu, czyli młodzież szkolna wraz z nauczycielami, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych w osobach: Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego oraz Wiceburmistrza Radzynia Podlaskiego Sławomira Lipskiego, Ligii Ochrony Przyrody, SITLiD oraz leśników z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

W XXXV edycji konkursu „Mój Las" na szczeblu regionalnym nagrodzono 35 prac i wyróżniono 13.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 27 czerwiec 2022 09:08

Ukraińskie spotkanie w Radzyniu

12 Sie 2022 Powiat wspiera

Piknik Integracyjny Ósmego Koloru Tęczy