Odbył się XXIII Motopiknik

Motocykl Motocykl UG Komarówka Podlaska
Opublikowane w Powiat wspiera

Parada motocyklowa, konkursy, pokazy, wycieczki, koncerty, ogniska przy akompaniamencie gitar oraz wiele innych atrakcji czekało na motocyklistów w Przegalinach Dużych w gminie Komarówka Podlaska.

W pierwszy weekend lipca, w dniach 30 czerwca – 3 lipca br. w Przegalinach Dużych odbył się XXIII Motopiknik - wydarzenie przyciągające motocyklistów do gminy Komarówka Podlaska w powiecie radzyńskim.

Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość zintegrowania się wokół różnych modeli jednośladów, obejrzenia pokazów, czy wzięcia udziału w konkursach przygotowanych przez organizatorów.
Punktem kulminacyjnym, jak co roku, była parada motocyklowa. Tym razem do Międzyrzeca Podlaskiego.
Po dniach pełnych atrakcji, wieczorami odbywały się koncerty.

Wydarzenie było zorganizowane pod Patronatem Honorowym Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego, przy wsparciu finansowym Powiatu Radzyńskiego.

tekst: Agata Pasek, foto: UG Komarówka Podlaska

Ostatnio modyfikowany wtorek, 05 lipiec 2022 11:18

Ukraińskie spotkanie w Radzyniu

12 Sie 2022 Powiat wspiera