10-lecie Klubu Sportowego Płudzianka Płudy

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

24 lipca br. na terenie boisk siatkowych przy remizie OSP w Płudach odbył się jubileusz 10-lecia istnienia Klubu Sportowego Płudzianka Płudy.

Wydarzenie zostało zainaugurowane turniejem piłki plażowej. Rozgrywki były zacięte, jednak najlepszą drużyną okazał się duet: Patryk Bodzak i Filip Musiatowicz. Na drugim miejscu stanęli: Mateusz Kalenik i Grzegorz Bednarczyk. Ostatnie miejsce na podium należało do: Kacpra Kryjaka oraz Macieja Bednarczyka. Gratulujemy.

Wyrazy uznania z okazji jubileuszu za wieloletnią twórczą działalność na rzecz krzewienia sportu i budowania klubu złożyli: Wicestarosta Michał Zając wraz z Członkiem Zarządu i Sołtysem wsi Płudy Jerzym Bednarczykiem, Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek oraz Radna Rady Gminy Halina Mironiuk.

- W imieniu Zarządu Powiatu Radzyńskiego chciałbym pogratulować tego jubileuszu i życzyć by klub się rozwijał, uczestników było coraz więcej, a wydarzenia które organizujecie były niezapomniane – mówił Wicestarosta Michał Zając, po czym przekazał dyplom gratulacyjny na ręce Prezesa Klubu Mateusza Sposoba.

Wydarzenie zakończyło się wręczeniem jubileuszowych upominków od samorządowców.

Ukraińskie spotkanie w Radzyniu

12 Sie 2022 Powiat wspiera

Piknik Integracyjny Ósmego Koloru Tęczy

Piknik Integracyjny Ósmego Koloru T…