PCPR prosi o pomoc w znalezieniu domów do wynajęcia

Informacja Informacja pixabay.com
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim zwraca się z prośbą o pomoc w znalezieniu mieszkań bądź domów do wynajęcia na terenie powiatu radzyńskiego (z powodu braku środka komunikacji najlepiej teren Wohynia i Bezwoli) dla rodzin afgańskich, które posiadają status uchodźcy i są objęte Indywidualnymi Programami Integracji.

Dane kontaktowe: tel: 83 352 72 66

• Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim zwraca się z prośbą o pomoc w znalezieniu lokum dla cudzoziemca - obywatela Białorusi posiadającego ochronę uzupełniającą i objętego Indywidualnym Programem Integracji.

Dane kontaktowe: tel: 83 352 72 66

Ostatnio modyfikowany piątek, 26 sierpień 2022 06:36

Koncert wiedeńskiego GLIÈRE QUARTET

30 Wrz 2022 Powiat wspiera