Nowa linia: Wólka Zdunkówka - Branica - Radzyń Podlaski!

Autobus Autobus pixabay.com
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Informujemy o uruchomieniu dodatkowej linii komunikacyjnej: Wólka Zdunkówka - Branica - Radzyń Podlaski w zakresie przewozów autobusowych.

Nowa linia utworzona została z myślą o młodzieży uczęszczającej do szkół ponadpodstawowych oraz o osobach nie posiadających środków lokomocji.

Działanie to jest możliwe dzięki Funduszowi Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej opracowanemu przez Rząd Polski, który dofinansowuje większą część ceny tej usługi. Również bardzo ważna, przy tej inicjatywie, jest współpraca samorządów gminnych, które partycypują w kosztach usługi.

Zachęcamy do przejścia w zakładkę „Rozkłady jazdy autobusów” by poznać wszystkie kursy, których organizatorem jest Powiat Radzyński.

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 05 wrzesień 2022 07:58

Koncert wiedeńskiego GLIÈRE QUARTET

30 Wrz 2022 Powiat wspiera

KGW z Turowa zajęło III miejsce w Festiwalu Polska od Kuchni