Koncert wiedeńskiego GLIÈRE QUARTET

Opublikowane w Powiat wspiera

Radzyńskie Towarzystwo Muzyczne im. Karola Lipińskiego, Parafia Świętej Trójcy i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego zapraszają na drugi koncert XXXIX Dni Karola Lipińskiego.

W niedzielę 9 października 2022 r. o godz. 13.30 (po Sumie), w Kościele pw. Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim wystąpią muzycy z Wiednia – GLIÈRE QUARTET.

W programie koncertu znajdą się utwory Karola Szymanowskiego, Andrzeja Nikodemowicza oraz  Franciszka Schuberta.

Słowo o muzyce wygłosi Teresa Księska – Falger.

Patronat honorowy Starosty Radzyńskiego i Burmistrza Radzynia Podlaskiego.

ZAPRASZAMY   -  WSTĘP WOLNY.

23 października w recitalu wokalnym zaprezentuje się radzynianka Anna Pastor. Wydarzenie będzie miało miejsce także w Kościele p.w. Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim bezpośrednio po niedzielnej mszy św. rozpoczynającej się o godz. 12.15.

Agnieszka Jeż, Prezes Zarządu
Radzyńskiego Towarzystwa Muzycznego
im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim

Ostatnio modyfikowany środa, 26 październik 2022 09:34