Filia uczelni w Radzyniu Podlaskim ze wszystkimi zgodami. Ruszają studia!

Pielęgniarka Pielęgniarka Canva
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Z radością informujemy, że radzyńska filia Akademii Bialskiej ma wszelkie niezbędne zgody do otwarcia kierunków: pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego. Ministerstwo Edukacji i Nauki pozytywnie zaakceptowało utworzenie tych dwóch specjalizacji w murach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Studenci kierunku ratownictwo medyczne rozpoczęli już edukację. Po otrzymanych zgodach z MEiN ruszy pielęgniarstwo.

Na obu kierunkach prowadzone będą studia licencjackie dzienne. Nauka jest bezpłatna. Studenci będą mogli ubiegać się o stypendia socjalne oraz naukowe. Większość zajęć będzie miała charakter praktyczny i będzie realizowana na różnych oddziałach szpitali, także w SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Akademią Bialską pod nr tel. 83 344 99 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 11 październik 2022 09:37

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty