Pierwsze miejsce radzyńskiego SP ZOZ w Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2022

SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim SP ZOZ
Opublikowane w Wiadomości

Z radością informujemy, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim osiągnął najwyższe miejsce w Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2022. Patronem konkursu jest Ministerstwo Zdrowia oraz Narodowy Fundusz Zdrowia.

Plebiscyt trwał od połowy sierpnia br. W wyniku zajęcia pierwszego miejsca w ogólnopolskim finale plebiscytu radzyńska placówka medyczna otrzyma: tytuł Szpitala Roku Polski 2022, statuetkę i dyplom, które zostaną wręczone podczas gali oraz voucher na promocję placówki medycznej w mediach Polska Press Grupy o wartości 10 000 złotych.

Radzyński szpital zdobył 8 795 głosów dzięki czemu zajął pierwsze miejsce. Za nim uplasował się Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu (7 712 głosów), natomiast trzecie miejsce zajął Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu (655 głosów).

Tak prezentuje się lista zwycięzców: https://dziennikpolski24.pl/p/kandydaci/1014481

Dyrekcji SP ZOZ serdecznie gratulujemy!
Ostatnio modyfikowany piątek, 04 listopad 2022 09:14

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty