Informator Powiatowy nr 4 (11) - zachęcamy do przeczytania!

Okładka Informatora Powiatowego Okładka Informatora Powiatowego Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Zapraszamy do lektury grudniowego wydania INFORMATORA POWIATOWEGO - nr 4 (11) z 15 grudnia 2022 r., który jest nieodpłatnie dystrybuowany w sklepach całego Powiatu Radzyńskiego.

Przeczytamy w nim m.in. o kolejnych inwestycjach drogowych w powiecie, inauguracji wyższej uczelni w Radzyniu, elektryfikacji linii kolejowej, nowej pracowni diagnostycznej w radzyńskim szpitalu, ćwiczeniach żołnierzy WOT i podpisanym porozumieniu, obchodach Narodowego Święta Niepodległości, 38. rocznicy śmierci ks. Jerzego Popiełuszki i 192. rocznicy Powstania Listopadowego, nagrodzeniu kulturysty Jakuba Szczerby, 25-leciu DŚDS w Radzyniu, spotkaniu z Przemkiem Kossakowskim, stypendystach Powiatu Radzyńskiego oraz wiele innych ciekawych artykułów z życia Powiatu Radzyńskiego. Życzymy przyjemnej lektury.

Gazeta w wersji elektronicznej dostępna jest tutaj.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 20 grudzień 2022 08:16
Więcej z kategorii: Wesołych Świąt! »

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy