Nowe wydawnictwo Towarzystwa Regionalnego z Woli Osowińskiej

Okładka ksiązki Okładka ksiązki Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 358 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

"Tak odmieniona dziś nasza wieś" - to tytuł nowego woluminu wydanego przez Towarzystwo Regionalne im. Wacława Tuwalskiego w Woli Osowińskiej.

Wydawnictwo zostało przygotowane z okazji 45. roku istnienia Towarzystwa. Ta bogato ilustrowana publikacja jest dostępna w Bibliotece w Woli Osowińskiej. W książce znajdują się bogato ilustrowane relacje mieszkańców Woli Osowińskiej oraz skany materiałów z muzeum i archiwów prywatnych.


Tak odmieniona dziś nasza wieś

Opracowanie: Krystyna Kożuch

Redakcja techniczna: Ewa Sidor, Piotr Konieczny, Arleta Musikowska, Danuta Powałka, Krystyna Kożuch

Skład i przygotowanie do druku: Jakub Jakubowski

Fotografie: mze zbiorów Muzeum Regionalnego,

z prywatnych albumów udostępnili: Stanisław Bącik, Marianna Bergiel, Alina Brynczak, Anna Ciołek, Wanda Gajda, Stanisław Gomoła, Elżbieta Grzejdak, Henryk Grzejdak, Danuta Hałas, Zofia Janiszek, Iwona Kolasik, Krystyna Kożuch, Krystyna Kucio, Bogusław Mateusiak, Anna Milczyńska, Krystyna Piekarczyk, Kazimierz Prościński, Jolanta Pujszo z d. Olszanowska, Wanda Sałata, Wanda Sawicka z d. Kożuch, Lucyna Skowron, Katarzyna Skowron, Marianna Skowron, Teodora Wawerek, Barbara Wiąch. 

Okładka książki

Ostatnio modyfikowany środa, 21 grudzień 2022 10:18

Najczęściej czytane

Podpisanie umów na przebudowę ulicy Warszawskiej w Radzyniu Podlaskim

Podpisanie umów na przebudowę ulicy…

28 Lis 2023 Wiadomości ze Starostwa

Hipokrates 2023

Hipokrates 2023

28 Lis 2023 Wiadomości

Obchody Dnia Honorowego Krwiodawstwa PCK

Obchody Dnia Honorowego Krwiodawstw…

28 Lis 2023 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu