Nina Marzec-Muniowska Dyrektorem PUP!

Dyrektor PUP Nina Marzec-Muniowska oraz Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski wręczający wiązankę kwiatów Dyrektor PUP Nina Marzec-Muniowska oraz Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski wręczający wiązankę kwiatów fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

7 marca 2023 roku w wyniku zakończenia procedury konkursowej nowym dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Radzyniu Podlaskim została Nina Marzec-Muniowska.

Nowa dyrektor posiada wyższe wykształcenie, ponad 20-letni staż pracy w PUP w Radzyniu Podlaskim oraz spełniła wszystkie wymagania niezbędne do zajmowania tego stanowiska.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski spotkał się z Dyrektor Niną Marzec-Muniowską w jej gabinecie, by pogratulować objętej funkcji i życzyć dalszych sukcesów.

Nina Marzec-Muniowska Dyrektorem PUP

Ostatnio modyfikowany wtorek, 07 marzec 2023 13:20

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskieg…