X Międzynarodowy - XX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie GOK Ulan-Majorat
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 550 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

W ubiegły weekend w hali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie odbył się X Międzynarodowy - XX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców, zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "SPRINT" Ulan-Majorat.

W rozgrywkach wystąpiły 22 zespoły z 13 klubów sportowych z trzech województw: lubelskiego, podlaskiego oraz mazowieckiego.

Wszystkie drużyny nagrodzone zostały pucharami, medalami, dyplomami oraz koszulkami. Wręczone zostały także nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także upominki dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

Turniej odbył się pod honorowym patronatem Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego i Wójta Gminy Ulan-Majorat Jarosława Koczkodaja. Turniej został wsparty finansowo przez Powiat Radzyński.


Kategoria dzieci – dziewczęta / rocznik 2010/2011

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

XII miejsce-  UKS „Bursa” Puławy

XI miejsce – KPR Białystok I

X miejsce – SP Nr 2 Łuków

IX miejsce – UKS „Jedynka” Przysucha

VIII miejsce – UMKS „Orlęta” Zwoleń

VII  miejsce – KPR Białystok II

VI miejsce   – Użgorod / Ukraina /

V miejsce   – UKS „Jedynka” Łuków

IV miejsce   – UKS  „Sprint” Ulan-Majorat

III miejsce   – UKS „Niedźwiadek” Węgrów

II miejsce   –  UKS „19” Winnica

I miejsce   – MKS „Pogoń” Siedlce

 

NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA turnieju w kategorii dzieci/dziewczęta – Patrycja Szczepanik  MKS „Pogoń” Siedlce.

NAJLEPSZA BRAMKARKA turnieju w kategorii dzieci/ dziewczęta- Maja Staniszewska  z  UKS „19” Winnica.

NAJLEPSZY  STRZELEC turnieju  w roczniku 2010/2011 – Karolina Mączyńska  z  UKS „19” Winnica.

 

Najlepsze  zawodniczki z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci – rocznik 2010 i mł.:

UMKS „Orlęta” Zwoleń  –  Weronika Smorągiewicz        

UKS „19” Winnica  – Julia Kobrzyńska        

KPR Białystok I –  Klaudia Adamska

KPR Białystok II  – Karolina Vlos                 

UKS „Jedynka” Łuków  –  Hanna Muszyńska

SP Nr 2 Łuków – Anna Bielecka

MKS „Pogoń” Siedlce – Julia Fiuk

UKS „Bursa” Puławy – Wiktoria Teper   

UKS „Sprint”  Ulan – Majorat – Justyna Chojnowska     

UKS  „Jedynka” Przysucha – Nikola Wiprzycka

UKS „Niedźwiadek” Węgrów – Peca Szofia

 

Kategoria dzieci – chłopcy / rocznik 2010/2011

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

X miejsce   –      Łuck / Ukraina /

IX miejsce   –     MKS „Pogoń” Siedlce

VIII miejsce   – UKS „Sprint” Ulan-Majorat

VII miejsce   –   UKS „Jedynka” Łuków

VI miejsce   –     UKS „Gimnazjum 16 ” Lublin

V miejsce   –      UKS „Bursa” Puławy

IV miejsce   –     MKS „Padwa” Zamość

III miejsce   –     UMKS „Orlęta” Zwoleń

II miejsce   –      UKS „Niedźwiadek” Węgrów

I miejsce   –       UKS „Wilanowia” Warszawa

 

NAJLEPSZY  ZAWODNIK turnieju w kategorii dzieci  – Kacper Osiński z UKS „Wilanowia” Warszawa.

NAJLEPSZY BRAMKARZ  turnieju –  Oliwier Rudnik  z UKS „Niedźwiadek”  Węgrów.

KRÓL STRZELCÓW turnieju w roczniku 2010 i mł. – Antoni Goluch z UKS „Bursa” Puławy.

 

Najlepsi  zawodnicy z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci / chłopcy – rocznik 2010 i mł.:

UKS „Bursa” Puławy  –  Krzysztof Goluch

UKS „Wilanowia” Warszawa  –  Mateusz Tlak

UKS „Gimnazjum 16” Lublin –   Kazimierz Kowalski

MKS „Pogoń” Siedlce – Michał Jaworski

UKS „Jedynka” Łuków – Jakub Grzywacz

MKS  „Padwa” Zamość –  Gabriel Czochra

UKS „Niedźwiadek” Węgrów  – Kacper Kurkus

UKS „Sprint” Ulan-Majorat – Grzegorz Ostrzyżek

Łuck / Ukraina / –  Anton Ustiak

Fot. GOK Ulan - Majorat

Ostatnio modyfikowany środa, 08 marzec 2023 09:41

Najczęściej czytane

XXX Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

XXX Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierw…

22 Kwi 2024 Powiat wspiera

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu