Turniej odbył się pod honorowym patronatem Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego i Wójta Gminy Ulan-Majorat Jarosława Koczkodaja. Turniej został wsparty finansowo przez Powiat Radzyński.
Kategoria dzieci – dziewczęta / rocznik 2010/2011
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
XII miejsce- UKS „Bursa” Puławy
XI miejsce – KPR Białystok I
X miejsce – SP Nr 2 Łuków
IX miejsce – UKS „Jedynka” Przysucha
VIII miejsce – UMKS „Orlęta” Zwoleń
VII miejsce – KPR Białystok II
VI miejsce – Użgorod / Ukraina /
V miejsce – UKS „Jedynka” Łuków
IV miejsce – UKS „Sprint” Ulan-Majorat
III miejsce – UKS „Niedźwiadek” Węgrów
II miejsce – UKS „19” Winnica
I miejsce – MKS „Pogoń” Siedlce
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA turnieju w kategorii dzieci/dziewczęta – Patrycja Szczepanik z MKS „Pogoń” Siedlce.
NAJLEPSZA BRAMKARKA turnieju w kategorii dzieci/ dziewczęta- Maja Staniszewska z UKS „19” Winnica.
NAJLEPSZY STRZELEC turnieju w roczniku 2010/2011 – Karolina Mączyńska z UKS „19” Winnica.
Najlepsze zawodniczki z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci – rocznik 2010 i mł.:
UMKS „Orlęta” Zwoleń – Weronika Smorągiewicz
UKS „19” Winnica – Julia Kobrzyńska
KPR Białystok I – Klaudia Adamska
KPR Białystok II – Karolina Vlos
UKS „Jedynka” Łuków – Hanna Muszyńska
SP Nr 2 Łuków – Anna Bielecka
MKS „Pogoń” Siedlce – Julia Fiuk
UKS „Bursa” Puławy – Wiktoria Teper
UKS „Sprint” Ulan – Majorat – Justyna Chojnowska
UKS „Jedynka” Przysucha – Nikola Wiprzycka
UKS „Niedźwiadek” Węgrów – Peca Szofia
Kategoria dzieci – chłopcy / rocznik 2010/2011
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:
X miejsce – Łuck / Ukraina /
IX miejsce – MKS „Pogoń” Siedlce
VIII miejsce – UKS „Sprint” Ulan-Majorat
VII miejsce – UKS „Jedynka” Łuków
VI miejsce – UKS „Gimnazjum 16 ” Lublin
V miejsce – UKS „Bursa” Puławy
IV miejsce – MKS „Padwa” Zamość
III miejsce – UMKS „Orlęta” Zwoleń
II miejsce – UKS „Niedźwiadek” Węgrów
I miejsce – UKS „Wilanowia” Warszawa
NAJLEPSZY ZAWODNIK turnieju w kategorii dzieci – Kacper Osiński z UKS „Wilanowia” Warszawa.
NAJLEPSZY BRAMKARZ turnieju – Oliwier Rudnik z UKS „Niedźwiadek” Węgrów.
KRÓL STRZELCÓW turnieju w roczniku 2010 i mł. – Antoni Goluch z UKS „Bursa” Puławy.
Najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci / chłopcy – rocznik 2010 i mł.:
UKS „Bursa” Puławy – Krzysztof Goluch
UKS „Wilanowia” Warszawa – Mateusz Tlak
UKS „Gimnazjum 16” Lublin – Kazimierz Kowalski
MKS „Pogoń” Siedlce – Michał Jaworski
UKS „Jedynka” Łuków – Jakub Grzywacz
MKS „Padwa” Zamość – Gabriel Czochra
UKS „Niedźwiadek” Węgrów – Kacper Kurkus
UKS „Sprint” Ulan-Majorat – Grzegorz Ostrzyżek
Łuck / Ukraina / – Anton Ustiak
Fot. GOK Ulan - Majorat