Wohyń - Akcja Honorowego Poboru Krwi za nami

Uczestnicy akcji oddający krew Uczestnicy akcji oddający krew Drużyna K
Opublikowane w Powiat wspiera

Kolejna akcja honorowego poboru krwi Drużyny K Radzyń Podlaski zakończyła się sukcesem! Zarejestrowało się 36 osób. Krew oddało 31 osób, w tym 7 po raz pierwszy! Ten wiosenny dzień tchnął w nas kobiecą nadzieję, ponieważ swoją krwią podzieliło się aż 15 dzielnych kobiet. Cieszymy się z tak licznej obecności mieszkańców gminy Wohyń. Od niesienia pomocy nie ma odpoczynku, za to jest wielka radość!

Akcja była wyjątkowa również dlatego, że przebiegła w serdecznej atmosferze dzięki połączonym siłom zespołów RCKiK Lublin i Biała Podlaska. Wiosenny i słodki klimat zawdzięczamy gospodarzom wydarzenia - gminie Wohyń, a w szczególności Tomaszowi Jurkiewiczowi - wójtowi Gminy Wohyń, Agnieszce Buch – Sekretarz Gminy, Dorocie Wodowskiej – Dyrektor GCK w Wohyniu. Dziękujemy! Było wspaniale!

Dziękujemy, że swoim patronatem objął akcję poboru krwi Drużyny K Radzyń Podlaski Szczepan Niebrzegowski – Starosta Radzyński oraz Tomasz Jurkiewicz - Wójt Gminy Wohyń.

Drużyna K

Ostatnio modyfikowany wtorek, 14 marzec 2023 09:32

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty