Drużyna K z akcją w Radzyniu!

Plakat informacyjny Plakat informacyjny Drużyna K
Opublikowane w Powiat wspiera

Razem możemy więcej! Drużyna K Radzyń Podlaski serdecznie zaprasza na wiosenną, terenową akcję poboru krwi. Będzie ona miała miejsce 28 marca bieżącego roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim przy ul. gen. Sikorskiego 15. Rejestracja dawców krwi odbywać się będzie w godzinach 9.00.-13.00.

Terenowa akcja poboru krwi zostanie zorganizowana dzięki serdeczności Regionalnego Centrum Krwi i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz dr Grażynie Dzidzie - dyrektor szkoły.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa honorowych dawców krwi i nowe osoby, które są pełnoletnie, czują się zdrowe i chciałaby pomóc uratować czyjeś życie.

Pamiętajcie, aby przed donacją dobrze nawodnić organizm płynami bezalkoholowymi, zjeść lekkie śniadanie i zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Honorowy patronat naszej akcji objął Szczepan Niebrzegowski – Starosta Powiatu Radzyńskiego.

Przyjdźcie i przekonajcie się jak endorfiny kwitną w Waszych dobrych sercach! Zapewniamy przyjazną atmosferę, słodki poczęstunek i niespodzianki dla Krwiodawców.

Drużyna K Radzyń Podlaski

Ostatnio modyfikowany piątek, 24 marzec 2023 11:42

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…