Zakończenie roku Maturzystów Powiatu Radzyńskiego

Wspólne zdjęcie maturzystów w ZSP Wspólne zdjęcie maturzystów w ZSP fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 305 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Zakończenie roku szkolnego 2022/23 to dla maturzystów czas szczególnie ważny, ponieważ kończą swoją szkolną karierę i wkraczają w nowy etap życia. W związku z tym, w 29 kwietnia br. Starostowie Radzyńscy wzięli udział w uroczystościach zakończenia roku szkolnego w placówkach oświatowych, których organem prowadzącym jest Powiat Radzyński.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski wraz z Wicewojewodą Robertem Gmitruczukiem wzięli udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim. Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą w kościele pw. Trójcy Świętej, po której zgromadzeni przeszli do sali gimnastycznej przy I LO. W szkole Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski i Wicewojewoda Lubelski Robert Gmitruczuk przekazali maturzystom swoje gratulacje oraz życzenia powodzenia na egzaminach maturalnych. Starosta podkreślił również wagę zdobywania wiedzy i kształcenia się przez całe życie.

Drugą szkołą, w której uczestniczył Starosta Radzyński, był Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej. Tam również składano życzenia maturzystom i przypominano, jak ważne jest zdobywanie wiedzy i umiejętności, aby móc odnosić sukcesy w przyszłości. Wszyscy uczniowie odebrali świadectwo szkolne z rąk Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego.

Wicestarosta Radzyński Michał Zając był obecny na zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Podczas swojego przemówienia, Wicestarosta życzył maturzystom powodzenia na egzaminach, a także przypomniał o ich roli w społeczeństwie i potrzebie dbałości o swoje otoczenie.

Zakończenie roku szkolnego to zawsze ważny moment, szczególnie dla maturzystów, którzy kończą swoją szkolną przygodę i rozpoczynają nowy etap w swoim życiu.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 04 maj 2023 13:31

Najczęściej czytane

Obchody Dnia Honorowego Krwiodawstwa PCK

Obchody Dnia Honorowego Krwiodawstw…

28 Lis 2023 Powiat wspiera

Zygmunt Pietrzak patronem sali koncertowej PSM w Radzyniu Podlaskim

Zygmunt Pietrzak patronem sali konc…

27 Lis 2023 Powiat wspiera

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi powiatowej w Sobolach

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego…

24 Lis 2023 Wiadomości ze Starostwa

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu