Wkrótce rusza nabór do szkół ponadpodstawowych!

Informacja Informacja pixabay.com
Opublikowane w Oświata
Czytaj 802 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

15 maja startuje nabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024. Uczniowie mogą składać wnioski o przyjęcie do szkoły do 23 czerwca. Wyniki naboru zostaną ogłoszone 18 lipca, zaś w sierpniu odbędzie rekrutacja uzupełniająca.

Tegoroczna rekrutacja, podobnie jak w latach poprzednich, do czteroletnich liceów ogólnokształcących, pięcioletnich techników i trzyletnich branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez Powiat Radzyński na rok szkolny 2023/2024 będzie prowadzona
z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego. Istnieje również możliwość złożenia wniosku drogą tradycyjną.

Wniosek pobierzecie Państwo niżej w zakładce Pliki do pobrania, można go również otrzymać w szkole ponadpodstawowej, po czym należy go wypełnić, podpisać czytelnie i złożyć w sekretariacie szkoły.

Pracownik szkoły wprowadzi wszystkie dane zawarte we wniosku do systemu elektronicznego.

 Aby skorzystać z elektronicznego systemu naboru wchodzimy na stronę: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat/app/. Podstawową czynnością jest wypełnienie i zapisanie wniosku. W tym momencie zostanie utworzone konto w systemie Nabór (dane należy zachować do logowania!)

Uwaga! Uczniowie, którzy mają już założone konto w systemie Nabór przez koordynatora szkoły podstawowej aktywnie biorącej udział w systemie elektronicznej rekrutacji nie zakładają konta ponownie.

Koordynatorzy systemu w Powiecie Radzyńskim:

  • Anna Michalak

telefon 83 352 77 83

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Magdalena Czerwińska

Telefon 83 352 77 83

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Administratorzy systemu:

  • Centrum Obsługi Klienta Vulcan

Telefon 71 757 29 29 wew. 411

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na stronie elektronicznego naboru, jak również na stronach poszczególnych szkół  podana jest oferta edukacyjna dla kandydatów do klas I oraz szczegółowe zasady naboru:

 

Zapraszamy również do skorzystania z oferty edukacyjnej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim, ul. Sitkowskiego 1b, tel. 723 299 715, (rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły do 30.09.2023 r., na wniosek rodzica lub opiekuna prawnego dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego), więcej informacji na stronie internetowej http://sosw.powiatradzynski.pl/

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pliki do pobrania:

Najczęściej czytane

W upał chrońmy się przed słońcem

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy

Światowy Dzień Krwiodawcy

14 Cze 2024 Wiadomości

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu