Dzień Samorządu Terytorialnego 2023

Ilustracja - Dzień Samorządu Terytorialnego Ilustracja - Dzień Samorządu Terytorialnego Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Dzień Samorządowca

to wyjątkowe święto, które daje możliwość docenienia niezwykłej pracy i zaangażowania Radnych, Sołtysów, Rad Sołeckich oraz Pracowników Samorządowych na rzecz naszej społeczności.

Szanowni Państwo, jesteście nieodzownymi fundamentami demokracji lokalnej, której istota tkwi w bezpośrednim oddziaływaniu na codzienne życie mieszkańców naszego Powiatu. Wasza determinacja, wiedza i pasja są nieocenione, a decyzje i działania mają bezpośredni wpływ na rozwój i dobrobyt naszej społeczności.

Dziękujemy za nieustanne dążenie do poprawy jakości życia mieszkańców oraz za dbałość o ich potrzeby. Wasze wysiłki w zakresie edukacji, zdrowia, infrastruktury, kultury i wielu innych obszarów są nieocenione.

Pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia siły i wytrwałości w dążeniu do realizacji Waszych zamierzeń. Niech Wasza praca przynosi satysfakcję i radość, a Wasze wysiłki owocują pomyślnością i postępem dla całej naszej społeczności.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski
wraz z Zarządem Powiatu Radzyńskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Radzyńskiego Robert Mazurek
wraz z Radą Powiatu Radzyńskiego