Dzień Dziecka w radzyńskim szpitalu

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie SP ZOZ
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 388 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca br. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski wraz ze swoim zastępcą Michałem Zającem oraz we współpracy z dyrekcją SP ZOZ odwiedzili Małych Pacjentów radzyńskiego szpitala.  Obaj Starostowie przybyli do szpitala z uśmiechami na twarzach i rękami pełnymi prezentów. Dzieci, które przez wiele dni przebywały w szpitalu, miały szansę oderwać się myślami od choroby.

Starostowie przynieśli ze sobą liczne prezenty, aby zaspokoić różne zainteresowania dzieci. Razem z nimi, przebrany ze bajkową postać, był Artur Firla, Prezes Stowarzyszenia "Przyjaciele Szkoły" z Woli Osowińskiej, który również przygotował podarunki dla najmłodszych.

Odwiedziny Starostów były nie tylko ważnym wydarzeniem dla dzieci, ale także dla personelu szpitala, który codziennie poświęca swoje wysiłki, aby zapewnić opiekę medyczną i wsparcie małym pacjentom. Dzięki tej inicjatywie personel mógł zobaczyć, jak ważną rolę pełnią w życiu dzieci i jak ich praca wpływa na ich codzienne doświadczenia.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski i Wicestarosta Michał Zając wyrazili również swoją wdzięczność na ręce dyrekcji szpitala za profesjonalną opiekę nad małymi pacjentami. Podkreślili znaczenie współpracy między administracją samorządową, a Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim w zapewnianiu jak najlepszych warunków leczenia.

Wizyta Starostów z pewnością przyniosła wiele radości i uśmiechu na twarzach małych pacjentów. Dzieci otrzymały prezenty, które nie tylko przyniosły im chwilę zabawy, ale także dodały siły i wiary w powrót do zdrowia.

Małym Pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 05 czerwiec 2023 09:54

Najczęściej czytane

Nagrody Sportowe Starosty Radzyńskiego: Uhonorowanie wybitnych Sportowców i Trenerów

Nagrody Sportowe Starosty Radzyński…

28 Maj 2024 Powiat wspiera

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

27 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu