Wizyta mistrzów w Starostwie Radzyńskim - Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do świętuje sukcesy

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

Powiat Radzyński nieustannie wspiera rozwój sportu. Osiągnięcia zawodników i trenera Łukasza Ciężkiego z Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do tylko potwierdzają trafność tego wsparcia. Po kolejnym udanym starcie w Pucharze Europy, drużyna powróciła z imponującym zestawem 15 medali i pucharem dla najlepszego klubu, co stanowi wielki sukces zarówno dla sportowców, jak i całej społeczności lokalnej.

Po powrocie z udanej kampanii w Pucharze Europy, zawodnicy wraz z trenerem postanowili podziękować Zarządowi Powiatu Radzyńskiego za udzielone wsparcie. Wizyta zawodników i trenera u Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego oraz Wicestarosty Michała Zająca była okazją do podzielenia się radością z osiągniętych wyników.

- My kontynuujemy jako Zarząd tej kadencji to, co czynili nasi poprzednicy. Robicie piękną rzecz wizerunkową dla naszego powiatu. Naszym obowiązkiem jest wspierać zawodników o takich wynikach sportowych – spuentował Starosta Szczepan Niebrzegowski.

Medale dla Powiatu Radzyńskiego podczas tego prestiżowego turnieju zdobyli:

•  Michał Cieślak - złoto w indywidualnych układach stopni mistrzowskich
  •  Ewelina Andryszczyk - złoto w walkach do 53 kg
  •  Bartosz Chadaj - złoto w walkach do 75 kg oraz złoto w drużynowych walkach juniorów
  •  Alina Kaznadziej - srebro w walkach do 61 kg  oraz złoto w drużynowych walkach juniorek
  •  Zuzanna Mierkiewicz - brąz w walkach do 53 kg  oraz złoto w drużynowych walkach juniorek
  •  Karol Szwed - brąz w walkach do 70 kg oraz złoto w drużynowych walkach i układach juniorów
  •  Jakub Cieślak - złoto w drużynowych walkach juniorów
  •  Michał Cieślak - złoto w drużynowych walkach juniorów
  •  Maciej Jaszczuk - złoto w drużynowych walkach i układach juniorów

Gratulujemy!

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego