Informator Powiatu Radzyńskiego na wakacje!

Okładka Informatora Powiatowego Okładka Informatora Powiatowego Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Zapraszamy do lektury czerwcowego wydania INFORMATORA POWIATOWEGO - nr 2 (13) z 30 czerwca 2023 r., który jest nieodpłatnie dystrybuowany w sklepach na terenie całego powiatu radzyńskiego.

Przeczytamy w nim m.in. o przebudowie kolejnych dróg, odznaczeniach dla władz powiatu z okazji Wojewódzkich Obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego, sukcesie finansowym radzyńskiego szpitala, VIII Forum Bibliotekarzy Powiatu Radzyńskiego, Białej Niedzieli, obchodach Narodowego Święta 3 Maja i Powiatowego Dnia Strażaka, jubileuszu 40-lecia PSM, zmarłym członku Zarządu Powiatu Radzyńskiego Witoldzie Korulczyku, IV Radzyńskim Jarmarku Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek 2023" oraz wiele innych ciekawych artykułów z życia powiatu radzyńskiego. Życzymy przyjemnej lektury.

Gazeta w wersji elektronicznej dostępna jest tutaj!

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024