Akcja honorowego poboru krwi Drużyny K Radzyń Podlaski - 07 lipca

Plakat wydarzenia Plakat wydarzenia Drużyna K
Opublikowane w Powiat wspiera

Wakacyjna moc pomagania! W najbliższy piątek 07.07.2023 r. razem z Drużyną K Radzyń Podlaski i Klubem Motocyklowym Panther MC będzie można oddać krew na akcji terenowej w Przegalinach k. Komarówki Podlaskiej, w godzinach 13.00 - 17.00.

Krew jest potrzebna chorym przez cały rok, także, a może nawet przede wszystkim w wakacje. W czasie wzmożonego ruchu turystycznego często dochodzi do wypadków. Dlatego gorąco zachęcamy do uczestnictwa w akcji poboru honorowych dawców krwi oraz nowe osoby, które są pełnoletnie, czują się zdrowe i chciałyby uratować czyjeś życie.

Pamiętajcie, aby przed donacją dobrze nawodnić organizm płynami bezalkoholowymi, zjeść pożywny, lekkostrawny posiłek i zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Honorowy patronat naszej akcji objął Szczepan Niebrzegowski – Starosta Powiatu Radzyńskiego oraz Ireneusz Stanisław Demianiuk - Wójt Gminy Komarówka Podlaska.

Przyjdźcie i przekonajcie się jak endorfiny płyną w Waszych dobrych sercach! Zapewniamy przyjazną atmosferę, smakołyki i niespodzianki dla Krwiodawców.

Drużyna K Radzyń Podlaski

Ostatnio modyfikowany wtorek, 04 lipiec 2023 06:23

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy